Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Lütfen Sadece İlan Vermek İçin Arayınız | İZMİR MASÖZ, MASÖR VE MASAJ SALONLARI - 0531 482 82 77

Masaj Bayan Selma

By , in İzmir Evde Masaj izmir masaj on . Tagged width: ,

Kaliteli Hizmet 

Merhaba elit kaliteli beyler Ben İzmir Masaj Bayan Selma 32 yaşındayım 1.69 boyunda 55 kiloda kaliteli hizmet veren İzmir Masaj Bayanım işini çok iyi bilen erkeklerin neleri sevdiğini nelerden hoşlandığını çok iyi bilen işinde profesyonel bir İzmir Masaj bayanım. doyumsuz bayan oluğum için Sizlerle yaşadıklarımdan bazılarını anlatmak istiyorum çünkü benle bu anlattıklarımı yaşayabilirsiniz İzmir Masaj bayanı olarak kocam benimle genelde sarhoşken sevişir ve kendisi zevkin doruklarına çıkarken bense sadece onu izlemekle yetiniyorum yıllardır. ertesi gün sabah konuştuğumuzda ise hatırlamıyorum deyip geçiyor. İzmir Masaj bayanı olarak Artık hangi arkadaşının aletini küçük hangisininki büyük veya ince biliyordum, kendilerini tanımasam bile onlarla alakalı her şeyi biliyordum ve buda benim iştahımı kabartıyordu. Kocamdan artık şüphelenmeye ve tiksinmeye başlamıştım çünkü eşim yaşadığımız şeyleri arkadaşlarına anlatmasından onları da azdırmasından şüpheleniyordum. Günler sonra bir gün kocam eve arkadaşı ile eve geldi, kahve içmek için bize getirmiş. O gün İzmir Masaj bayanı olarak benim üstümde dar eşortman takımım vardı o kadar dardı ve benim vajinam belli oluyordu. kocamın arkadaşının beni izlediğini biliyordum Kahve yapmaya mutfağa gittiğimde kocam arkamdan gelip bugün ne biçim olmuşsun deyip arkamdan sarıldı ve beni hemen burada becermek istediğini söyledi, bende ona kızar gibi yapıp hayır içeride arkadaşın var onunda canı çekerse ya deyip olmaz dedim. Kocam’da olsun o zaman bizde orada sevişiriz deyip beni odaya götürdü ve orada sevişmeye başladı benimle. hemen dudaklarına öyle bir yapıştım ki adam kendinden geçmişti. Ben kudurmuş bir İzmir Masaj kadın misali sevişiyor vajinamdan sulandığını hissediyordum. adam elini kilotumun içine sokup vajinamı avuçluyor, parmaklıyor beni adeta çıldırtıyordu. Daha fazla dayanamayıp ikimizde soyunduk kafasını vajinama sokmuş beni yalarken daha fazla dayanamayıp boşaldım. ve artık çok merak ettiğim kocaman aleti artık avuçlarımın içindeydi. Ben oral yaparken penis gittikçe büyüyor sadece kafası ağzıma sığıyordu. çok dayanamadı ve bir kaç dakika sürmeden boşalmaya başladı. çok kısa sürmüştü ama olsun, beni gözüm kocamı arıyordu o ise mastırbasyon yapıyordu. kocamda çok sürmeden boşaldı. mükemmel bir duyguydu ki İzmir Masaj bayanı olarak aylardır yapmamıştım değişik biriyle. artık kocam bana karışmıyor bende ona karışmıyorum. İzmir Masaj bayanı olarak siz beyleri evimde misafir edebilirim bu güzel anları sizlerle de yaşayabiliriz

Sizler İzmir Masaj bayanı olarak sizlerle paylaşacağım bu makalede azda olsa bilgilendirme amaçlı yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Günümüzde aileler çocuklarına gerekli cinsel bilgileri vermemektedir, bu sebepten ötürü çocuk ileri yaşlarında bir çok sıkıntıyla karşılaşmaktadır, arkadaş ortamında öğrendiği çarpıtılmış ve gerçeği yansıtmayan bilgiler pek faydalı olamaz Bu konuda belli bir yaşa gelmiş erkekler İzmir Masaj Bayanlar ile ile yaşayacakları tecrübeler ile gerçek cinselliği öğrenebileceklerdir, çünkü yılların vermiş olduğu tecrübe ile erkeğin cinsellikteki görevi ve kadın ile birlikte gerçekleştirecekleri seks münasebeti konusunda bilgi birikimine sahiptir. cinsel birleşim sırasında neler yapabileceğini, İzmir Masaj yaşadıktan sonra bu farkı anlatacaktır İzmir Masaj bayan ile dilediği cinsel fantezilerini sırandan kadınlar ile yalnızca sınırlı tatmine ulaşacağını anlatacaktır ona. tecrübeli ve olgun bir İzmir Masaj bayan ile buluşmadan önce iyi bir duş hem yorgunluğunuzu alacak hem de temiz olmanızı sağlayacaktır. İzmir Masaj bayanlar bu işimde iyi olduğundan, onlar her buluşma öncesi mutlaka duş alır ve kişisel bakımını, makyajını yaparlar. buluşma yeri çok önemlidir. İzmir Masaj bayan ile kalabalık mekanlarda buluşmak yerine daha sakin ortamlar seçilmelidir. İzmir Masaj bayan ile buluşma yeri ayarlandıktan sonra kesinlikle sık sık aranmamalıdır. uzun süre kimseyi beklemez. sizler buluşma saatinden bir süre önce buluşma yerinde hazır bulunun. İzmir Masaj Bayanının yanına giderken, önemli bir ayrıntı da ağız ve diş sağlığınıza önem vermenizdir.

izmir masaj